Mirė se vini nė faqen e internetit tė Bashkėsisė Islame IKRE

Në emër të Allahut, Gjithmëshirshmit, Mëshirëplotit

Bashkėsia Islame IKRE nga Siegen-i

Qendra jonë është një Bashkësi Islame,
e cila bashkon të gjithë bashkëatëdhetarët shqipëtar të besimit islam.

Qëllimi i saj është ofrimi i kushteve objektive të nevojshme
për besimtarët myslimanë për kryerjen e detyrave të tyre fetare dhe kombëtare.


Namazi Xhumas fillon nė ora 14:45


Edukatė islame pėr fėmijė ka ēdo tė dielė prej orės 09:30-12:30


  Gjithsejt: 4595